.

.

New
Моторното Масло Dispstick Приклучок За Хонда CRF450 Р CBR 450R CRF450R 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година Мотокрос Dirt Bike

Моторното Масло Dispstick Приклучок За Хонда CRF450 Р CBR 450R CRF450R 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година Мотокрос

DEN 820.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


100% Сосема нов
Материјал : 6061-T6 алуминиум
Боја како слика
CNC машински и anodised Нафта Печат не е Вклучена. Директни ОЕМ Замена Надградба.
CRF450 R 2009-2016

Детали

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Име На Модел:
B09120828
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
9cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Приклучете
Зафатнина (ml):
450
Објектот Должина:
9cm
Свеж

Избор на клиенти