.

.

New
пумпа за вода одговараат за HISUN800 UTV или HS800 UTV

пумпа за вода одговараат за HISUN800 UTV или HS800 UTV

DEN 2016.00

Стока
Достапно.


Детали

Зафатнина (ml):
500
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
пумпа за вода
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ЕЕЗ
Објектот Висина:
15cm
Бренд Име:
Fengmoto
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Ширина:
15cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Должина:
15cm
Име На Модел:
HISUN 800 UTV
Име На Модел:
HISUN 800 UTV
Свеж

Избор на клиенти