.

.

New
1 Пар Мотоцикл Предната Вилушка Нафта Печат во Собата За KTM КРСТОТ 125 - 1980-1983 38x50x10.5mm

1 Пар Мотоцикл Предната Вилушка Нафта Печат во Собата За KTM КРСТОТ 125 - 1980-1983 38x50x10.5mm

DEN 272.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Од Воздухопловната : Генерално, за 21-28 дена за САД ; 25-30 дена на велика БРИТАНИЈА, АУ, Америка, Западна Европа, Азија.
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да го плати превозот надомест.
7/8 Лево и Право Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Спојки Лост За повеќе производи :
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Нема Промена Потребни
Тежина : 80g
Материјал : Гума
Боја : Како на слики
Пакет : 2 парчиња
Fitment : KTM КРСТОТ 125 - 1980-1983
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака на остатокот од светот, што обично се 21-35 работни дена,некогаш е потребно 30-45 работни дена или повеќе. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Ние ќе го цениме ако ни остави позитивен фидбек.
Плаќање
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие additionalcosts ќе биде пред наддавање / купување. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Детали

Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Објектот Тежина:
0.08kg
Објектот Дијаметар:
00inch
Име На Модел:
АЗ-070
Специјални Функции:
Предната Вилушка Нафта Печат
Објектот Ширина:
00inch
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
WSFBTFLY
Зафатнина (ml):
00
Објектот Висина:
00inch
Материјал Тип:
Гума
Свеж

Избор на клиенти