.

.

New
ЛЕВО И ДЕСНО СЕ СПРАВИ СО БАР СЕ ПРЕФРЛИТЕ НА СП МОТО 500 HISUN500 LONCIN500 АТВ/QUAD

ЛЕВО И ДЕСНО СЕ СПРАВИ СО БАР СЕ ПРЕФРЛИТЕ НА СП МОТО 500 HISUN500 LONCIN500 АТВ/QUAD

DEN 3360.00

Стока
Достапно.


Детали

Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Дијаметар:
8cm
Специјални Функции:
се справи со бар префрлате
Име На Модел:
СП/HISUN/LONCIN 500
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Fengmoto
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
пластични кабел
Име На Модел:
CFMOTO /HISUN/LONCIN
Свеж

Избор на клиенти