.

.

New
Нови Полиестер Заштитник Случај Покритие за Мото XXXL Црна и Сребрена

Нови Полиестер Заштитник Случај Покритие за Мото XXXL Црна и Сребрена

DEN 747.84

Стока
Достапно.


Боја : Црна и Сребрена. Материјал : полиестер тафт се Избегне штетата предизвикана од сончевите зраци, UV, остатоци, маст, нечистотија, киселина, дожд, студ, топлина, водоотпорен, итн .. Заштитете го вашиот велосипед и да се задржи во потрага на нови Направена со трајни перат и лесно да се чисти материјал вклучува торба зачувани Приближна големина XXXL : 295 x 110 x 140 cm; Торба : 36 x 26 cm Боја : Црна и Сребрена. Материјал : полиестер тафт
Избегнувајте оштетувања предизвикани од сончевите зраци, UV, остатоци, маст, нечистотија, киселина, дожд, студ, топлина, водоотпорен, итн ..
Заштита на вашиот велосипед и да се задржи во потрага на нови
Направена со трајни перат и лесно да се чисти материјал вклучува торба зачувани
Приближна големина XXXL : 295 x 110 x 140 cm; Торба : 36 x 26 см
Пакетот вклучува :
1 x Заштитник Случај за Мото
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Детали

Бренд Име:
sikeo
Свеж

Избор на клиенти