.

.

New
Мотоцикл започнете со мотор YBR125 JYM125 Започнете со моторни 9 заби

Мотоцикл започнете со мотор YBR125 JYM125 Започнете со моторни 9 заби

DEN 1468.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Мотоцикл Стартер
Објектот Ширина:
6cm
Име На Модел:
YBR125
Објектот Висина:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
АДС
Специјални Функции:
Моторни
Објектот Должина:
16cm
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
1.05kg
Бренд Име:
FCD
Свеж

Избор на клиенти