.

.

New
12V Мотоцикл 7/8 22mm Handlebar Исклучува Светлата Опасност Кочница Светла за Магла Рог НА OFF Започнете со Префрлување За ХОНДА CBR 600 1000

12V Мотоцикл 7/8 22mm Handlebar Исклучува Светлата Опасност Кочница Светла за Магла Рог НА OFF Започнете со Префрлување За ХОНДА

DEN 505.00
DEN 531.36

Стока
Достапно.


Примена : погоден за Мотор Мотор АТВ Спорт Нечистотија Електричен Велосипед Interrupteur Мото
Карактеристики : Универзална 7/8" handlebar дизајн, може да се вклопат за повеќето од мотоцикли Latching акција (ON-OFF) копчето, може да се користат за општите светла, хазард светлина, магла светлина, раководител светлината и штекер за мобилни уреди Еден акција копчето, може да се користи како рог, enginee моќ, започнете да го убие прекинувачи. Може да се користат на мотоцикли, atv настана, скутери, или моторни.

Детали

Тип На Објект:
Мотоцикл Прекинувачи
Објектот Висина:
4cm
Специјални Функции:
5-1 Multifuction
Бренд Име:
WEIXIANG
Име На Модел:
WX-843
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Должина:
9.4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.09kg
одговара 1:
за Kawasaki Suzuki BMW Ducati
Се вклопат 2:
за Харли Плувка Хонда, Јамаха
Инсталирајте дијаметар:
22mm
Стандард оценка:
DC12V/10A
Application1:
Мотор АТВ Спорт Нечистотија јама електричен велосипед
Application2:
Електричен Велосипед Interrupteur Мото
Одговара 3:
За ХОНДА Crf250r Vtx Cb190r Cbr 250/250r/600/650f/929/1000rr Cbr1100x
Свеж

Избор на клиенти