.

.

New
Голема Големина Риболов прачка Носителот Нерѓосувачки Челик јахта брод Морски Прибор за цевки 1-1/4и 2

Голема Големина Риболов прачка Носителот Нерѓосувачки Челик јахта брод Морски Прибор за цевки 1-1/4и 2

DEN 950.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

S. S ПРИЛАГОДЛИВИ РИБОЛОВ ПРАЧКА НОСИТЕЛОТ на Оваа риба род носител е прилагодлив за железнички 1-1/2"-2"цевка Производ материјал Цевка материјал : 304stainless челик Менгеме материјал : 316stainless челик Лагер : ПВЦ Производ мерки за Должина : 9" Лагер Внатре Дијаметар : 1-5/8" гаранција : 5 години Сопствениците можат да бидат прилагодени за 32 агли стр.s.на овој линк е за само едно парче.

Детали

Бренд Име:
HOFFEN
Материјал:
Челик
Големина:
10 length
Тип:
риболов прачка носителот
Гаранција:
5years
Површина:
Огледало Полиран
реден број:
7744
Свеж

Избор на клиенти