.

.

New
6 mm 8 mm 10 mm до 12 mm ,секоја големина 100 Парчиња, Бела ААА Кристал Кристал Rondelle Spacer, Сребро Позлатен OES DIY монистра Накит.

6 mm 8 mm 10 mm до 12 mm ,секоја големина 100 Парчиња, Бела ААА Кристал Кристал Rondelle Spacer, Сребро Позлатен OES DIY монистра

DEN 460.00
DEN 835.68

Стока
Достапно.

GBF Кристал Кристал Rondelle Spacer, Сребро Позлатен DIY Лабава Монистра.10мм IOD Кристал Кристал Rondelle Spacer Монистра Многу,Родиум Позлатен Голема Дупка Европската Монистра.10мм 100pcs/Многу Црвениот Кристал Кристал Rondelle Spacer Монистра,Родиум Позлатен Голема Дупка Европската Монистра.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.94 /многу
100 парчиња / многу
НАЈДОБРИ 10мм!Бесплатен Превозот 4 Боја на Секој 100 Парче 400 Компјутери/многу Кристал Fasion Rondelle Spacer, Сребро Позлатен DIY Лабава Монистра.19 /многу
200 парчиња / многу
Cheap10mm!Мин.Ве молиме оставете ги
ни порака за нас, за да ни каже боја, број и количина сакате ,како" 001 - количина. US$ 20 : 45 мин /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот+Fasion Подарок.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.28 /многу
5 пара / многу
Fasion! Бесплатен Превозот!100pcs/многу 10мм се Меша Црна, Виолетова Темно Сина, Розова 25 Мешана боја Топката Монистра За Shamballa Кристал Нараквица.10мм Длабоко Сини Кристал Кристал Rondelle Spacer Монистра Многу,Родиум Позлатен Голема Дупка Европската Монистра.Небото Сини Кристал Кристал Rondelle Spacer, Сребро Позлатен DIY Лабава Монистра Одговара Шарм Нараквица.99 /многу
200 парчиња / многу
Жешка!8мм 10мм секој 100 парче Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал Rondelle Spacer, Злато Позлатен DIY Монистра Одговара Нараквица.79 /многу
400 парчиња / многу
Бесплатен Превозот+Fasion Подарок.Ако квалитетот на мушка е во ред за вас ,тогаш можете да нарачате. "(роуз,light rose,виолетова,fuchsia не се во парк )
Опис На Производот :
Големина : 6 mm 8 mm 10 mm до 12 mm ,секоја големина 100 Парчиња
Материјал : Кристално Кристал Spacer
Голем Попуст на Производот Сите производот имаат голем попуст сега( 20% попуст -49%off ),тоа не е цена која е покажаа на picutuere!!тоа е поевтино!!!! Жешка!8мм 10мм секој 100 парче Бесплатен Превозот+Подарок Бел Кристал Кристал DIY Spacer, Злато Позлатен лабава Монистра Одговара Нараквица.

Детали

Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
22g
Број На Модел На:
Супериорен Ниво(Најдобри Кристал )
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
lapetus
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
Најдобро Е Кристално Кристал
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Состојба:
100% нови
Складирање:
1240 Многу
Метал Позлата боја:
сребро позлатен
превозот време:
30 Минути По Цел
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Испраќање На Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
Кристално:
Најдобри AAAA
Свеж

Избор на клиенти