.

.

New
Трговија на големо 6mm 100pcs/Многу 6MM Кристал AB Bicone Кристално Стакло Монистра 18 Боја Изберете 5301 Cystal Стакло Мушка

Трговија на големо 6mm 100pcs/Многу 6MM Кристал AB Bicone Кристално Стакло Монистра 18 Боја Изберете 5301 Cystal Стакло Мушка

DEN 151.00
DEN 186.24

Стока
Достапно.


Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра 5301 Bicone Форма 16fa 6 MM
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 6mm
* Облик : 5301 Bicone Форма 16 фацетирани
* Боја : crystal / светло виолетова / светлина siam / жолто / apuamme / sapphire / светло зелена / ле. праска / indicolite /
злато шампањ..
* Количина : 100pcs
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..

Детали

Објектот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
StreBelle
Број На Модел На:
Bicone
Објектот Тежина:
Normal
Објектот Форма:
Marquise Форма
Материјал:
Стакло
Обликот:
Bicone
Количина:
100 компјутери
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти