.

.

New
50Pcs Сребрен Тон Љубов Срцето Spacer Бисери на Рамки за Изработка на Накит Наоди 14x14mm

50Pcs Сребрен Тон Љубов Срцето Spacer Бисери на Рамки за Изработка на Накит Наоди 14x14mm

DEN 226.00
DEN 250.56

Стока
Достапно.

50 Pcs Сребрен Тон Љубов Срцето Spacer Бисери на Рамки за Изработка на Накит Наоди 14x14mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Монистра Материјал Цинк метални легури Големина
Прибл : 14mm x 14mm
Дупка големина : 1mm
Дебелина : 3.2 mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Досадна Сребрен Тон Количина 50 Компјутери на Дел НЕ. N620

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
N620
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
50g
Метали Тип:
Метал
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти