.

.

New
200 Акрилик Сина Flatback Kabbalah Сини Очи Зрнца 9mm

200 Акрилик Сина Flatback Kabbalah Сини Очи Зрнца 9mm

DEN 194.00
DEN 220.32

Стока
Достапно.


2 00 Сина Акрилик Flatback Око 9mm Kabbalah Cabochon Бележник Занает
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB05-1
КОЛИЧИНА за овој оглас : 200 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Јасно Боја
Големина : прибл. 9mm во дијаметар, 3-4mm во дебелина
Материјал : Акрилик
Acryli Flatback Круг Кристал Бисер Монистра во 100% Нова Состојба. Одлично за Занаети, Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки, Коса Клипови, Цвет Центар & Костим Дизајн, како и Украсување Кукли, Детска Облека, Додатоци Бутици, итн.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
finding4show
Број На Модел На:
-
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Свеж

Избор на клиенти