.

.

New
8 10 12mm Multicolor Цвет Праска Цвет Калцедон DIY Лабава Круг Монистра Фацетирани Камен Жени, Девојки Подароци Накит Одлуки Дизајн

8 10 12mm Multicolor Цвет Праска Цвет Калцедон DIY Лабава Круг Монистра Фацетирани Камен Жени, Девојки Подароци Накит Одлуки

DEN 266.00
DEN 316.32

Стока
Достапно.

Драги пријатели,овој ѓердан е полу-готови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days.

Детали

Објектот Дијаметар:
8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Број На Модел На:
YCH981
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.08
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
боја:
Праска
Објектот Форма:
Круг
Материјал:
Камен
Свеж

Избор на клиенти