.

.

New
6mm 8мм 12mm Украси Фацетирани Црвено Sardonyx Круг Монистра, Жени, Девојки Подарок Камења DIY 15inch Рачно Изработени Накит Одлуки трговија на Големо

6mm 8мм 12mm Украси Фацетирани Црвено Sardonyx Круг Монистра, Жени, Девојки Подарок Камења DIY 15inch Рачно Изработени Накит

DEN 253.00
DEN 301.92

Стока
Достапно.

Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден. ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.

Детали

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YCH983
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.08
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
боја:
Црвена
Објектот Форма:
Круг
Материјал:
Камења
Должина:
15inch
Свеж

Избор на клиенти