.

.

New
Одговара Пандора шарм нараквици Мајка Сина Кристално Срце За Монистра Шарм Нараквици монистра за изработка на накит

Одговара Пандора шарм нараквици Мајка Сина Кристално Срце За Монистра Шарм Нараквици монистра за изработка на накит

DEN 110.88

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
слајд мушка
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
4.8g
Отворот:
5mm
Функција:
diy хривнија
шарм монистра:
европската монистра
shamballa монистра:
кристал монистра
метал монистра:
Beaded
Свеж

Избор на клиенти