.

.

New
8 10 12mm Пурпурна Amethysts Додаток Занаети Камења Топки Подароци Калцедон Лабава Круг Монистра Камен Накит Одлуки 15inch Жени

8 10 12mm Пурпурна Amethysts Додаток Занаети Камења Топки Подароци Калцедон Лабава Круг Монистра Камен Накит Одлуки 15inch Жени

DEN 268.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.ве молиме контактирајте не!ви благодариме!
ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days.
Ние се испита квалитетот на секој производ.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.

Детали

Објектот Дијаметар:
8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Број На Модел На:
YCH988
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.08
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти