.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 150pcs Antiqued бакар plt бран spacer монистра A584C

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 150pcs Antiqued бакар plt бран spacer монистра A584C

DEN 512.00
DEN 569.28

Стока
Достапно.


МОДЕН SPACER МУШКА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 14 MM X 10ММ
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 150 PCS
БОЈА : ANTIQUED БАКАР
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛИ(ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10MM
Објектот Форма:
Смарагд Форма
Објектот Тежина:
N
Број На Модел На:
A584C
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
150pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
реден број:
A762C
Камен Методот На Третман:
Обложување
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
14MM
Свеж

Избор на клиенти