.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 180Pcs Antiqued бакар отсечени барел spacer монистра A439C

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 180Pcs Antiqued бакар отсечени барел spacer монистра A439C

DEN 490.00
DEN 544.32

Стока
Достапно.


МОДЕН SPACER
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 12 MM 14 MM X
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 180 PCS
БОЈА : ANTIQUED БАКАР
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛИ(ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Објектот Тежина:
N
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A439C
Објектот Форма:
Смарагд Форма
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
180pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
реден број:
A439C
Камен Методот На Третман:
Обложување
Објектот Дијаметар:
12MM X 14MM
Свеж

Избор на клиенти