.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 300pcs Antiqued бакар plt метал отсечени цвет мушка капи A523C

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 300pcs Antiqued бакар plt метал отсечени цвет мушка капи A523C

DEN 216.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


МОДЕН МУШКА КАПА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 9 MM X 2,5 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 300 PCS
БОЈА : ANTIQUED БАКАР
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛИ(ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
N
Метали Тип:
цинк легура метал
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A523C
Објектот Форма:
Цвет
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
300pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
превозот време:
10-20days
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
9MM
Свеж

Избор на клиенти