.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 420pcs Antiqued бакар Симпатична пчела spacer монистра A587C

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 420pcs Antiqued бакар Симпатична пчела spacer монистра A587C

DEN 534.00
DEN 593.76

Стока
Достапно.


МОДЕН SPACER МУШКА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 8 X8 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 420 PCS
БОЈА : ANTIQUED БАКАР
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛИ(ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
8MM
Објектот Форма:
Смарагд Форма
Објектот Тежина:
N
Број На Модел На:
A587C
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
420pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
реден број:
A587C
Камен Методот На Третман:
Обложување
Објектот Дијаметар:
8MM
Свеж

Избор на клиенти