.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 60pcs Antiqued злато раскошен bugle мушка капи A1281G

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 60pcs Antiqued злато раскошен bugle мушка капи A1281G

DEN 490.00
DEN 544.32

Стока
Достапно.


МОДЕН МУШКА КАПА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 18 MMx17 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 60 PCS
БОЈА : ANTIQUED ЗЛАТО
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛИ(ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
17MM
Објектот Форма:
Круша Форма
Објектот Тежина:
N
Број На Модел На:
A1281G
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
60pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
Гем Боја:
Злато
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
18MM
Свеж

Избор на клиенти