.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 240Pcs Тибетската сребро Направена коси изолација A831

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 240Pcs Тибетската сребро Направена коси изолација A831

DEN 557.00
DEN 618.72

Стока
Достапно.


МОДЕН SPACER
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 11.5 MM x 9 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 240 PCS
БОЈА : ТИБЕТСКАТА СРЕБРО.
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
9MM
Објектот Форма:
Круша Форма
Објектот Тежина:
N
Број На Модел На:
A831
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
240pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
реден број:
A831
Камен Методот На Третман:
Обложување
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
11.5MM
Свеж

Избор на клиенти