.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 750pcs Antiqued злато plt снегулка spacer монистра 7mm A283G

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 750pcs Antiqued злато plt снегулка spacer монистра 7mm A283G

DEN 468.00
DEN 519.36

Стока
Достапно.


МОДЕН SPACER
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 7 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 750 PCS
БОЈА : ANTIQUED ЗЛАТО
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛИ(ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
7MM
Објектот Форма:
Блескава Форма
Објектот Тежина:
N
Број На Модел На:
A283G
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
750pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
реден број:
A283G
Камен Методот На Третман:
Обложување
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
7MM
Свеж

Избор на клиенти