.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 500pcs Тибетската сребро Метал Украсени ѕвезда мушка капи A848

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 500pcs Тибетската сребро Метал Украсени ѕвезда мушка капи A848

DEN 259.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


МОДЕН МУШКА КАПА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ОКОЛУ 6.5 MM x 2,5 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 500 PCS
БОЈА : ТИБЕТСКАТА СРЕБРО.
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A848
Објектот Тежина:
N
Објектот Форма:
Блескава Форма
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
6mm
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
500pcs
превозот надомест:
слободни
превозот метод:
воздухопловната
Гем Боја:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
6.5MM
Свеж

Избор на клиенти