.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 150Pcs Antiqued бакар Метал Раскошен мушка капи A531C

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 150Pcs Antiqued бакар Метал Раскошен мушка капи A531C

DEN 216.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


МОДЕН МУШКА КАПА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 10ММ X 4 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 150 PCS
БОЈА : ANTIQUED БАКАР
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛИ(ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
цинк легура метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
A531C
Објектот Тежина:
N
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Метал
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
150pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
10MM X 4MM
Свеж

Избор на клиенти