.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 360pcs Antiqued бакар plt спирална опрема spacer монистра A670C

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 360pcs Antiqued бакар plt спирална опрема spacer монистра A670C

DEN 490.00
DEN 544.32

Стока
Достапно.


МОДЕН SPACER МУШКА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ОКОЛУ 8.5 MM X 10ММ
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 360 PCS
БОЈА : ANTIQUED БАКАР
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛИ(ОЛОВО БЕСПЛАТНО)
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A670C
Објектот Тежина:
N
Објектот Форма:
Блескава Форма
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
360pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
реден број:
A670C
Камен Методот На Третман:
Обложување
Објектот Дијаметар:
10MM
Надворешниот Дијаметар:
8.5MM
Свеж

Избор на клиенти