.

.

New
300pcs Мешани Дрвени Писмо/ Азбука Монистра Буква A-z Коцка Монистра Големина 10x10mm За Дете Занает Проектот Накит

300pcs Мешани Дрвени Писмо/ Азбука Монистра Буква A-z Коцка Монистра Големина 10x10mm За Дете Занает Проектот Накит

DEN 287.52

Стока
Достапно.

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ви благодарам многу!
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Враќање&Наплата
1.Торба на 300pcs/многу Дрвени Азбука Монистра, Големина : 10мм Дупка големина : 3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.5 mm( 1/8") Дебелина : 10мм( 3/8") Забелешка : Тоа е направен од природно дрво, па боја не е иста секој пат

Плаќање
1. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
монистра за изработка на накит
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Бренд Име:
двојно еден
Свеж

Избор на клиенти