.

.

New
Мушка Орел, Томас Стил Сребро TS Голема Дупка Накит За Жените и Мажите Луксузен Подарок Одговара Карма Хривнија Ѓердан Копче Синџир Обетки

Мушка Орел, Томас Стил Сребро TS Голема Дупка Накит За Жените и Мажите Луксузен Подарок Одговара Карма Хривнија Ѓердан Копче

DEN 363.00
DEN 382.08

Стока
Достапно.


Ако Buf Повеќе Од 3 ОТСТО, Ќе Добие 30% Попуст

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
Beads Eagle
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
Coinbabi
Број На Модел На:
Монистра Орел
Објектот Форма:
Монистра Орел
Свеж

Избор на клиенти