.

.

New
Еден Насоки Вистински Бисер 6-7mm Темно Зелена Бисер Рамен Барок Природните Слатководни Бисер лабава монистра 35cm / 15inch

Еден Насоки Вистински Бисер 6-7mm Темно Зелена Бисер Рамен Барок Природните Слатководни Бисер лабава монистра 35cm / 15inch

DEN 235.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Големина Мушка : 6-7mm ( различна големина, различни цена)
Низа на Должина : 35cm (15inch)

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Б-170
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Бисер Форма:
Полу-барок
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Објектот Тежина:
200g
Бисер Квалитет:
ААА
Свеж

Избор на клиенти