.

.

New
Моден Природни Црна Оникс Камен Teardrop Круша КАБИНАТА CABOCHON Вода Капка Монистра За Накит Додатоци Бесплатен Превозот 20Pcs 25x18mm

Моден Природни Црна Оникс Камен Teardrop Круша КАБИНАТА CABOCHON Вода Капка Монистра За Накит Додатоци Бесплатен Превозот 20Pcs

DEN 652.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


Големина : 25мм*18mm*6mm
Боја : Како На Сликата Шоу
Тежина : 20pcs/60g
Материјал : Природен камен
MOQ : 20 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Круша Форма
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
KM001500
Објектот Тежина:
8G/2PCS
Свеж

Избор на клиенти