.

.

New
Ново !АА+ Квалитет 4*6MM Бонбони Боја Круг Фацетирани Стакло String Монистра Кристал Rondelles Бесплатен Превозот Паун Сина Diy

Ново !АА+ Квалитет 4*6MM Бонбони Боја Круг Фацетирани Стакло String Монистра Кристал Rondelles Бесплатен Превозот Паун Сина Diy

DEN 71.00
DEN 138.72

Стока
Достапно.


Ако ви треба други бои,можете да оставите порака која боја бројот што треба.
Превозот време :
Тоа ќе потрае 2540days може да бидат доставени до сад
тоа ќе потрае 2550days може да биде предаден на друга држава Ново !АА+ Квалитет 4*6 MM Бонбони Боја Круг Фацетирани Стакло String Монистра Кристал Rondelles Бесплатен Превозот Паун Сина Diy

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Тежина:
15g
Број На Модел На:
20003
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Taofe ifafa
Надворешниот Diamete:
4*6mm
Објектот Дијаметар:
4*6mm
Број на секоја кеса:
100pcs
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти