.

.

New
20Pcs Антички Сребрен Тон Американски Фудбал Шарм Европската Spacer Монистра Одговара Змија Синџир Накит Наоди 14x9mm

20Pcs Антички Сребрен Тон Американски Фудбал Шарм Европската Spacer Монистра Одговара Змија Синџир Накит Наоди 14x9mm

DEN 223.00
DEN 247.20

Стока
Достапно.

20 Pcs Антички Сребрен Тон Американски Фудбал Шарм Европската Spacer Монистра Одговара Змија Синџир Накит Наоди 14x9mm Состојба 100% Нови
Стил/Тип Шарм Spacer Монистра Материјал Цинк Метални Легури(Олово и Никел Безбедно) Големина
Прибл : 14x9mm Дупка големина : 4.5 мм Дебелина : 8mm Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Сребрен Тон Количина 20 Компјутери

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
100
Метали Тип:
Легура
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
N1454
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Свеж

Избор на клиенти