.

.

New
Сина Камен Лабава Монистра Накит Додатоци Природни Turquoises Полу Скапоцен Камен Лабава Монистра 20 Парчиња Изберете Големина 10мм 12mm

Сина Камен Лабава Монистра Накит Додатоци Природни Turquoises Полу Скапоцен Камен Лабава Монистра 20 Парчиња Изберете Големина

DEN 432.00
DEN 454.08

Стока
Достапно.

Контактирате за ако имате било какви прашања. 10x14mm; 12x14mm Тежина : Околу. Ние ќе песна
на пратката и да дојде да даде одговор како е можно поскоро. Ако не сте добиле вашиот пакет рок од 60 дена од плаќање (потреба од 90 дена да бразил), ве молиме контактирајте со нас.
Имаме проверка на производи за да бидете сигурни дека се е во ред, пред да ги испрати надвор .Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,вашата поддршка е движечка сила за нас кој може да нè прават подобри.
ГЛАСАЧКО место.
Превозот начин објект е : Кина Пост Обичен Мал Пакет, Ali Express Стандард на Превозот, да стигнете до вашата земја во рок од 15~45 дена. за превозот на РУСИЈА ,примање имиња треба да се пополни во ЦЕЛОСТ ИМЕ
( име+средно име+презиме).Ви благодариме.Тоа трае само момент, а
тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!

. Ве молиме оставете малку разумен боја географска ширина предизвикани од некои причини, како што светлината,разликите во компјутерски монитори и компјутерски видео картички.
Сина Камен Лабава Монистра Накит Додатоци Природна Тиркизна Полу Скапоцен Камен Лабава Монистра 20
Парчиња Изберете Големина 10мм 12mm
Карактеристики :
Материјали : Стабилизирана Тиркизна Монистра Камен Големина : Прибл.
Ние обезбедуваме други брза испорака, како што курирската служба DHL, Fedex, ТНТ,EMS, кои треба дополнителни превозот цена.

Детали

Објектот Дијаметар:
10x14mm, 12x14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
XYCGBB189
Објектот Тежина:
3g/pc
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
YAMEE
Објектот Форма:
Тапан
Камен:
Стабилизирана Тиркизна
боја:
Сина
ОДГОВАРА ЗА:
DIY Накит Одлуки Ѓердан Хривнија
Големина:
10x14mm;12x14mm
Бродови Од:
Кина
Is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти