.

.

New
Бесплатен Превозот 3x6,3x10mm Мазна, Природна Боја Бела Howlite Камен Rondelle Форма DIY Камења Лабава Монистра Влакно 15 wj327

Бесплатен Превозот 3x6,3x10mm Мазна, Природна Боја Бела Howlite Камен Rondelle Форма DIY Камења Лабава Монистра Влакно 15 wj327

DEN 430.00
DEN 537.12

Стока
Достапно.


Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви проблеми во трансакцијата процес, ве молиме да ни се јавите.98 Цена : $05. Ако ги купите предмети надминува$200, јас ќе ви испратиме бесплатно ЕМС или DHL . Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Нормално, тоа трае 15-30 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail
4. Ние поддршка paypal за плаќање, Ако треба , ве Молиме контактирајте со нас за информации
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.66 Цена : $07. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ние ќе го реши секој проблем за вас, ви Благодариме за разбирањето и соработката
Приватност
Таа е обезбедена со вашиот информација нема да биде дадена, продава, изнајмува или ни е позајмена да ја било која трета страна.
започнете
крајот
Цена : $04. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
IUXURYGEM-TOUCH
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
1111
Број На Модел На:
WJ327
Објектот Форма:
rondelle
is_customized:
Yes
Материјал:
Howlite
Природни/Лаб-Создаден:
Природни
боја:
Природни
Објектот должина околу:
38cm
Камен:
Скапоцен камен
Мушка Дупка Големина:
Ве молиме контактирајте со нас за информации, Ние ќе му кажете на купувачот
монистра големина:
3x6,3x10mm
Свеж

Избор на клиенти