.

.

New
година Мода висококвалитетни природни зелени aventurine Овална КАБИНАТА CABOCHON 13x18mm монистра за накит прибор трговија на големо 50pcs/многу

година Мода висококвалитетни природни зелени aventurine Овална КАБИНАТА CABOCHON 13x18mm монистра за накит прибор трговија

DEN 729.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Камен Големина : 13mm*18mm*5mm
Боја : Како на сликата
Материјал : природни зелени aventurine
MOQ : 50 PCS
Пакет : OPP вреќа
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
fanren
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Објектот Тежина:
120g
Број На Модел На:
Y1318
Објектот Дијаметар:
13x18mm
Свеж

Избор на клиенти