.

.

New
Трговија на големо топла продажба на природен сива оникс камен монистра 10X14mm овална форма КАБИНАТА CABOCHON камен монистра 50pcs/многу Бесплатен превозот

Трговија на големо топла продажба на природен сива оникс камен монистра 10X14mm овална форма КАБИНАТА CABOCHON камен монистра

DEN 715.20

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот 50pcs/многу 10*14mm природни ахат сива камен Овална КАБИНАТА CABOCHON трговија на Големо камен монистра
Количина : 50 компјутери/многу
Материјали : Скапоцен Камен
Бои : како на сликата
Мушка големина : 14x10 mm
Облик : Исто како фото
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.
на монистра, може да се користи прстен,ѓердан,обетки...
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B002-8
Објектот Тежина:
0.05
Бренд Име:
ywcxcn
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Полу-скапоцени камења
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
10x14mm
Свеж

Избор на клиенти