.

.

New
Wholese топла продажба на Природата Зелена Aventurine Камен монистра овална КАБИНАТА CABOCHON лабава Монистра за накит 13x18mm 50pcs/Многу

Wholese топла продажба на Природата Зелена Aventurine Камен монистра овална КАБИНАТА CABOCHON лабава Монистра за накит 13x18mm

DEN 911.52

Стока
Достапно.


Wholese топла продажба на Природата Зелена Aventurine Камен монистра овална КАБИНАТА CABOCHON лабава Монистра за накит 13x18mm 50pcs/Многу
Количина : 50 компјутери/многу
Материјали : Скапоцен Камен
Бои : како на сликата
Мушка големина : 13x18 mm
Облик : овална
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.05
Бренд Име:
ywcxcn
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
B002-1
Големина:
овална cabochon 13x18mm
количина:
природен камен cabochons многу
боја:
природен камен cabochons микс
meterial:
природен камен cabochons
Објектот Дијаметар:
13x18mm
Свеж

Избор на клиенти