.

.

New
На продажба !!! Оган сон розова 11*13mm op42 hamsa/страна форма pendant со синтетички опал одлуки neckalce

На продажба !!! Оган сон розова 11*13mm op42 hamsa/страна форма pendant со синтетички опал одлуки neckalce

DEN 1370.88

Стока
Достапно.


Информации За Производот
78 бои за да се опционални
Опал Нова Форма На Табелата
Ddelivery
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1) Прилагодено дизајн Је. Ние може да се направи и прилагодени дизајнирани производи според цртежот или примероци на двете скапоцен камен и накит ќе снабдување. 2) да Добијат понуда, ве Молиме испратете повеќе детали, како што се материјали, форма, боја, големина, апликација, квантитетот, квалитетот, и специјалните барања итн. Тоа може да ви помогне да понуди точната цена. 3) минималната цел количество(MOQ) MOQ е нормално 50cs за секоја големина и боја. Тоа зависи кога во акции или сопствени направени. Поголема количина, подобра цена. 4) Примерок Мала количина на примероци во парк се слободни и вие само треба да се плати за товарни такса. 5) начин на Исплата, Western Union, Money Gram, Paypal, Али-зачувам, T/T е во РЕД. 6) Сигурност Гарантира Сите скапоцен камен сте го добиле се доведе слободни, Кадмиум слободни и Phthalates содржина не е откриен од 0.1%. Тест извештај е предвидено кога се бара. 7) По продажба на Услуги на следење На број ќе бидат испратени преку e-mail по испраќаат. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и накратко да се опише штети со слики.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
OP42
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
0.02
Бренд Име:
juanquanjl
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
оган op42
страна дупка :
1.1 mm
Големина:
11*13mm
Стил:
Моден
Тип:
Тренди
Материјал:
синтетички Опал
Одговара:
ѓердан и нараквица
погоден:
жените/деца
Свеж

Избор на клиенти