.

.

New
Цинк Легура Европската Монистра,Мода, Часовник, антички сребрен боја галвански, доведе & кадмиум слободни, 9x9x8mm Околу 60PCs/Торба

Цинк Легура Европската Монистра,Мода, Часовник, антички сребрен боја галвански, доведе & кадмиум слободни, 9x9x8mm Околу 60PCs/Торба

DEN 202.00
DEN 249.60

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
Цинк Легура Европската Монистра,Мода, Часовник, антички сребрен боја галвански, без трол, доведе & кадмиум слободни, 9x9x8mm, Дупка : Прибл 4mm, Околу 60 PCs/Торба, кои се Продаваат од Страна на Чантата
NO : 160625185849 Weight : 100gram Size : 9.00 X9.00 X8.00 mm

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
100 g
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
160625185849
160625185849:
408602
Ефект:
без трол
Надворешниот Дијаметар:
9x9x8mm
Свеж

Избор на клиенти