.

.

New
8,10,12 mm Круг Крофна Лента Изедначи Стариот Agates Gem Камен Мушка Влакно 15За DIY Ѓердан Bracelats Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

8,10,12 mm Круг Крофна Лента Изедначи Стариот Agates Gem Камен Мушка Влакно 15За DIY Ѓердан Bracelats Накит Одлуки,Бесплатен

DEN 269.00
DEN 448.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
zzy1001
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
About
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Браун
Големина на:
8.10.12 mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Камен:
Обликот:
Метал:
Не метал
Стил:
Надворешниот Дијаметар:
8.10.12mm
Парична казна или Мода:
Моден
Должина:
Свеж

Избор на клиенти