.

.

New
Природни 6/8/10 Круг Лабава Larimar Apatite Монистра 15.5Влакно Полу-скапоцени Рок Gem Камен за DIY Одлуки Jewellry

Природни 6/8/10 Круг Лабава Larimar Apatite Монистра 15.5Влакно Полу-скапоцени Рок Gem Камен за DIY Одлуки Jewellry

DEN 442.00
DEN 474.72

Стока
Достапно.


Природни 6/8/10 Круг Лабава Apatite Монистра 15.5"Влакно Полу-скапоцени Рок Камен за DIY Одлуки Jewellry
1.Бисери 3 големини : 6mm, 8mm, 10мм. Дупка со големина од околу 0.8 mm.
2.Оваа цена е за 15" влакно на монистра :
на влакно 6mm за 65pieces
на влакно 8мм за 45pieces
на влакно 10мм за 38pieces
Топло Потсетник за Превозот :
* Ако вашата нарачка помалку од $3.5, ќе биде испорачуван Кина Пост Обичен Воздух Mail,
* Ако вашата цел повеќе од $3.5, ќе биде испорачуван Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,
ВИ БЛАГОДАРИМЕ.

Детали

Објектот Дијаметар:
6mm about 65 beads, 8mm about 45 beads, 10mm about 38 beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.1
Број На Модел На:
PDSBB
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Употреба:
одлично за DIY изработка на накит
Обликот:
Круг
pakage:
Меур Пакување
is_customized:
Yes
боја:
како фото
Надворешниот Дијаметар:
6mm/8mm/10mm
Свеж

Избор на клиенти