.

.

New
Нов Стил Дрвени Симпатична Коњ Spacer Beading Монистра 22x17mm за Накит Правење Бебе Pacifier Клип Дрво Мушка

Нов Стил Дрвени Симпатична Коњ Spacer Beading Монистра 22x17mm за Накит Правење Бебе Pacifier Клип Дрво Мушка

DEN 132.00
DEN 155.04

Стока
Достапно.


Нов Стил Дрвени Симпатична Коњ Spacer Beading Монистра 22x17mm за Накит Правење Бебе Pacifier Клип Дрво Мушка

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
22mm
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Тежина:
25g
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
B01682
Објектот Форма:
коњ
Големина:
22x17mm
боја:
случаен мешани
Свеж

Избор на клиенти