.

.

New
ААА Одделение Круг Вистински Розова Аргентина Rhodochrosite Скапоцен Камен Монистра Природен Камен DIY Лабава Монистра За Изработка на Накит 15

ААА Одделение Круг Вистински Розова Аргентина Rhodochrosite Скапоцен Камен Монистра Природен Камен DIY Лабава Монистра За Изработка

DEN 455.00
DEN 590.88

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
60g-87g
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G16279
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
се направени од:
Rhodochrosite
Како да се продажба:
едно влакно од 15 инчи ( 37 см )
Свеж

Избор на клиенти