.

.

New
Не Ме заборавај Spacer Шарм Со Виолетова Јасно CZ Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија Накит Одлуки 925 Sterling Silver Монистра

Не Ме заборавај Spacer Шарм Со Виолетова Јасно CZ Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија Накит Одлуки 925 Sterling Silver

DEN 239.52

Стока
Достапно.


1.Превозот :
Ние испрати Пакет Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Тоа може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2, само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.
2.Цена :
Ова е фабрика цена и фабриката за продажба на секој купувачот директно , ако се најде поевтина цена од нас ,ве молиме да ми кажете , јас ќе бидам многу го цениме, ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1.62G
Бренд Име:
HANZHISHI
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PD0499
накит стил:
diy накит
Повод:
Партија,Годишнина, Подарок, Weding ,Партија,ангажман
Начини на Продажба:
фабриката штекер
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо
Нарачана:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Трговија на големо:
Yes
Свеж

Избор на клиенти