.

.

New
5x8mm rondelle hua покаже jades монистра природен камен монистра DIY лабава монистра за накит одлуки влакно 15 бесплатен превозот на големо !

5x8mm rondelle hua покаже jades монистра природен камен монистра DIY лабава монистра за накит одлуки влакно 15 бесплатен превозот

DEN 381.00
DEN 469.92

Стока
Достапно.


Детали

Објектот Дијаметар:
5x8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G1596
Објектот Форма:
rondelle
се направени од:
hua покаже jade
Како да се продажба:
едно влакно околу 15 инчи
Свеж

Избор на клиенти