.

.

New
8x12,10x16,13x18mm Природни Колона Браун Мраз Мрачно Agates Камен Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

8x12,10x16,13x18mm Природни Колона Браун Мраз Мрачно Agates Камен Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

DEN 268.00
DEN 412.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
About
Број На Модел На:
zzy1416
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
8x16mm,13x18mm,8x20mm,10x20mm
боја:
Браун
Камења:
Ахат
облик:
Колона
дупка со големина:
1mm-1.5 mm
Должина:
15
Метал:
Никој
Стил:
Spacer
Материјал:
Скапоцен камен
Надворешниот Дијаметар:
8x16mm,13x18mm,8x20mm,10x20mm
Свеж

Избор на клиенти