.

.

New
Овална&Монета Боја Multicolor Zoisite Gem Камен Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Нараквици Накит Одлуки,трговија на Големо Бесплатен Превозот

Овална&Монета Боја Multicolor Zoisite Gem Камен Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Нараквици Накит Одлуки,трговија на Големо Бесплатен

DEN 348.00

Стока
Достапно.

Треба да добиете објект во рок од 5-6 недели. ако имате над 6 weeking дена се уште не пристигне цел, ве молиме контактирајте го нашиот на ebay порака, ние ќе направиме најдобра услуга за вас. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите guaran
. Експрес ПРОЗОРЦИ / EMS, дојде до еден недели. За НАС, и Ние бизнис во 2011 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим и само снабдување на нашите накит изработка на производи за неколку клиенти ! Сега имаме стана професионална снабдувач , на нашите клиенти, вклучувајќи Синџир-Продавница , Веледрогерија , Увозникот , Монистра Продавница , Дизајнер на Накит , итн . Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Испорака Детали
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работни дена по целосната уплата. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Сакаме бисери & накит , ние се надеваме да се обезбеди на нашите производи на повеќе и повеќе купувачи ! Ви благодариме за да ни даде можност да се услуга за вас , ние ќе се потрудиме за вас ! За Повратни информации Што зависат од нашата задоволството на клиентите за да се успее,затоа што повратни информации е од исклучително значење за нашата продавница
Ако не сте задоволни со нашата објект и услуга,ве молиме оставете ни активни повратни информации
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми се Враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Број На Модел На:
zy8819
Објектот Форма:
Овална Форма
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
About
боја:
multicolor
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Камен:
Материјал:
Скапоцен камен
Метал:
Не метал
Стил:
облик:
Овална,Монета
Големина на:
13x18mm 14mm
влакно:
15
Надворешниот Дијаметар:
13x18mm 14mm
Свеж

Избор на клиенти