.

.

New
20pcs 34mm Сребрена боја Дрво Круг Конектори Дрвени Монистра за Накит Одлуки DIY Деца Штракаат Pacifier Клип lollipop Прилог

20pcs 34mm Сребрена боја Дрво Круг Конектори Дрвени Монистра за Накит Одлуки DIY Деца Штракаат Pacifier Клип lollipop Прилог

DEN 122.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Опис На Производот
DIY Дрвени Конектори
за Правење на Бебе Дрвени Teethers Бебе Безбедно Штракаат Teething Монистра Додатоци
Големина : Надворешниот дијаметар на 33-34mm
Материјал : Дрво
Боја : Сребрена
Можеби и вие исто така, сакаат
Како слика
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
17g
Бренд Име:
Laudsong
Број На Модел На:
B01674
Материјал:
Дрво
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
34mm
Карактеристики:
Здравје и заштита на животната средина
Тип:
виткање
Свеж

Избор на клиенти