.

.

New
Ainicin 20pcs Кристал Поставување Spacer Монистра 5x10mm Roundel Форма 4mm Голема Дупка Европската Монистра

Ainicin 20pcs Кристал Поставување Spacer Монистра 5x10mm Roundel Форма 4mm Голема Дупка Европската Монистра

DEN 1187.00
DEN 1275.84

Стока
Достапно.


Кристал Кристал Поставување На Бакар Spacer Монистра
Опис
Кристал Поставување Spacer монистра
Големина
8мм дијаметар , 4mm дупка
Материјали
Бакар , Кристал
Количина
20 компјутери многу
Опис
Фацетирани Кристал Pendant
Големина
25x30mm
Материјали
Swaro ски Кристално
Количина
1pc 18 " синџир ѓердан

Детали

Објектот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
15g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ainicin
Објектот Форма:
roundel
боја:
Сребро , Злато , Злато се Зголеми , Пиштол црна
Материјали:
Бакар
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти