.

.

New
13x18mm Бела вени Црна оникс Мазна, Рамна овална камен лабава монистра

13x18mm Бела вени Црна оникс Мазна, Рамна овална камен лабава монистра

DEN 1501.00
DEN 1632.00

Стока
Достапно.

00 /многу
парчиња / многу
Уникатен објект Мат Природни Зголеми Кварц Тркала Heshi Монистра Досадна Polisehd Камен Spacer Одговара Мода Накит што НИ$ 15.00 /парче
.00 /парче
Нов стил Високо Полиран Дипломирал Виножито боја и Кристал се Држиме Точка Лабава Монистра одговара Мода накит одлуки 5 насоки по многу US$ 58.00 /многу
парчиња / многу
15x20mm сина ахат овална монистра US$ 38.00 /многу
парчиња / многу
Злато Позлатен Фацетирани Drusy Ахат Круша Облик на Приврзоци одговара Jewerly Ѓердан Правење 5 компјутер по многу Слободни Брод US$ 28.80 /многу
парчиња / многу
10x14mm Сини Вени Здружени Ахат Рамен Капка Круша Форма Камен Лабава Монистра одговара Мода Ѓердан Накит одлуки бесплатен превозот САД$ 33.00 /парче
Полиран Јасно Рок Кристал Точка Монистра Полу Скапоцен Камен Лабава Монистра за Модата, Накит што НИ$ 55.00 /многу
парчиња / многу
8x12mm Мазна Црвено Здружени Ахат Carnelian Tear Drop Камен Лабава монистра 5 насоки по многу Бесплатен превозот САД$ 34.00 /многу
парчиња / многу
12mm Мазна Пурпурна Здружени Ахат Камен Круг Монистра 5 насоки по многу Бесплатен превозот САД$ 38.00 /многу
парчиња / многу
10x30mm Фацетирани Црна Оникс Долго Капка Ахат Камен Лабава Монистра одговара Мода Накит што НИ$ 38.00 /многу
парчиња / многу
12x16mm Црвено Ахат Carnelian Камен Рамен Овална Форма Лабава монистра US$ 44.00 /многу
парчиња / многу
Единствен Природен Citrine Жолта Кристал Точка Необработен Камен Pendant 5pc по многу бесплатен превозот САД$ 32. Само треба на слики или примероци.00 /многу
парчиња / многу
12mm Сина Здружени Ахат Рамен Круг Камен Монета Монистра Висок Квалитет DIY Мода Накит, Ѓердани НИ$ 33.

Детали

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Flourishbeads
Број На Модел На:
ахат монистра
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
100g
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13x18mm
Свеж

Избор на клиенти